AktuálnědjBALYPEŤÁKdjProgramGalerieBiografieKontaktFórumSHOPRestaurace Dřevěnka

AKTUÁLNÍ AKCE

ANKETAPARTNEŘI

POČÍTADLO

Od 24. listopadu 2006 nás navštívilo lidí

Rozhovor: djBALY a Richard Krajčo

Jaká byla spokojenost s jarním Mikrokosmos tour? (návštěvnost, kvalita, chuť lidí se bavit)
Dá se říct, ze až na jedno dvě místa jsme byli nadšeni. Jak návštěvnosti, tak atmosférou. Co si budeme namlouvat. Mikrokosmos je naše nejkrásnější deska, ale zároveň asi trochu těžší než by bylo komerčně přijatelné. A tak jsme čekali,co se stane. A byli jsme mile překvapeni. Koncerty v Brně, Krnově, Litvínově, Jihlavě, Praze a v Ostravě byli jedinečné.

Nedávno Vám vyšel první živák z Lucerny. Jste spokojeni?(prodej, kvalita apod.)
My moc. Je to naše takové první best of , energie živých koncertů je nenahraditelná a nám se podařilo ji zachytit myslím skvěle. Slyšet zpívat vyprodanou Lucernu všechny naše písně je dostatečný důvod k husí kůži.

Co pro Vás hudba znamená?
Svobodu. Pro mě hlavně tu vyjadřovací. Už si nedovedu představit den bez tonu a melodií.

Která je Vaše nejoblíbenější píseň?
To se posuzuje těžko. Devadesát procent písni Kryštof je z mého pera a je to jako bych hodnotil své děti. Hodně záleží na náladě, ale v první pětce jsou určitě Obchodník s deštěm, Lolita, Zrcadlení, Vodné stočné a Básník. Ale teď mám velmi oblíbené kousky, které budou na naší nové desce, jako jsou Rubikon, Lampion či Chmýří.

Jak se těšíte na koncert 8. dubna do Bozkova u Semil? Víte kde to vůbec je?
Mám být upřímný? Vím, že by to měl být Sever, či snad severovýchod Čech, ale přesné místo si teď nevybavím. Ale hned jak sednu do auta, tak mrknu na mapu a vše napravím.

Víte, že se uvažovalo, že bude Bozkov zařazen do jarního turné Mikrokosmos?
Tak to vidíte, to nevím. Tak snad se fanoušci dočkají adekvátní náhrady. Budeme se snažit,co nám naše síly umožní.

Po shlédnutí nádherného koncertu v Liberci v kulturním domě skupiny Kryštof jsem Vám napsal sms s velkým poděkováním za úžasnou podívanou a co jste udělal Vy? Okamžitě odpověděl! Jste vždy tak vstřícný?
Mám radost z toho, když to co dělám někoho oslovuje. Je to ta největší odměna a já Vám za Vaši poklonu chtěl poděkovat.

Jak jste se cítil jako mrtvola v pletivu v roli Chvalkovského v úspěšném filmu Sametoví vrazi?
Hrozně jsem se bál. Být nahý, obložen pletivem, položený na hraně zábradlí na mostě Orlíku, pod vámi 80 metrů a pak jen tuny vody, to není žádná idylka. Ale mělo to svůj význam a tak jsem to podstoupil. A vypadalo to dobře. A to je dobře.

Jaká další velká filmová role čeká Richarda Krajča?
Momentálně natáčím seriál pro Českou televizi v režii Jardy Brabce, který se jmenuje Hraběnky. Je to pro mě nová zkušenost a jsem zvědav jak dopadne. Ale hrát vedle takových osobností jako je pan Abrhám, Vinklář, paní Hlaváčová a spousta dalších je dobrá škola.

Co Vám všeobecně říkají Krkonoše?
Teď je mám za svůj domov a je mi tam strašně dobře. Všude na horách je krásně. Miluji ten úprk z města do krajiny klidu, ticha, větru v korunách stromů ač to může znít jakkoliv kýčovitě. Jsem v Krkonoších šťastný.

Jakou muziku poslouchá nejraději Richard Krajčo?
Mám rád emotivní věci, a baví mě britská kytarová scéna. Škoda, že takové kapely nemají u nás více prostoru. Mám na mysli např. Muse, Coldplay, Radiohead či skvostné islandské skřítky Sigur ros a jejich geniální poslední desku Takk.

V Bozkově se už vystřídali snad všechny hvězdy české a slovenské pop music. Jak k tomu přistoupí Kryštof? Čím překvapí?
To je těžká otázka. Věřte, že ze sebe vymačkáme maximum a protože jsme dlouho nehráli, kvůli mé pracovní vytíženosti, tak se strašně těšíme a určitě to na nás bude znát. Zahrajeme všechny hity a necháme lidičky s námi zpívat, skákat vysoko do vzduchu a proměníme tenhle večer v pořádný mejdan, který snad zakončíme s našimi fanoušky po koncertě i snad na baru.

FOTO MĚSÍCE

Z NAŠEHO FÓRA

djbaly djBALY@PEŤÁKdj-Letní parket Dřevěnka-PRVNÍ HODINU PRO DĚTI-Sobota 21.7.2017-The Show must Go on.Zábava na letním parketu již tuto sobotu-PRVNÍ HODINU PRO DĚTI-Restaurace Dřevěnka Bozkov-Sobota 21.července od 19.00hod….THE SHOW MUST GO ON-djBALY@PEŤÁKdj-ty největší popové,rockn ´´  rolové,oldies klasiky,nejlepší muzika z 60-90let k poslechu a k tanci na krásném místě před restaurací-kulturní památkou..aneb-DEEJAY LEGENDs opět v akci v dobré rockn ´´´´´´  rolové náladě. Těšíme se na Vás.Kuchyně v provozu max. do 21hod.Z důvodu nočního klidu končíme ve 24.00hod.Za hodně špatného počasí se akce nekoná.Určitě doražte.Vstupné zdarma >> více
©2007 djbaly.com - Všechna práva vyhrazena.
Úvodní stránka  |  Kontakt  |  Přidat k oblíbeným
Grafika: LICKER.CZ  |  Programování: cubic.cz