AktuálnědjBALYPEŤÁKdjProgramGalerieBiografieKontaktFórumSHOPRestaurace Dřevěnka

AKTUÁLNÍ AKCE

ANKETAPARTNEŘI

POČÍTADLO

Od 24. listopadu 2006 nás navštívilo lidí

Rozhovor: djBALY a Richard Krajčo

Jaká byla spokojenost s jarním Mikrokosmos tour? (návštěvnost, kvalita, chuť lidí se bavit)
Dá se říct, ze až na jedno dvě místa jsme byli nadšeni. Jak návštěvnosti, tak atmosférou. Co si budeme namlouvat. Mikrokosmos je naše nejkrásnější deska, ale zároveň asi trochu těžší než by bylo komerčně přijatelné. A tak jsme čekali,co se stane. A byli jsme mile překvapeni. Koncerty v Brně, Krnově, Litvínově, Jihlavě, Praze a v Ostravě byli jedinečné.

Nedávno Vám vyšel první živák z Lucerny. Jste spokojeni?(prodej, kvalita apod.)
My moc. Je to naše takové první best of , energie živých koncertů je nenahraditelná a nám se podařilo ji zachytit myslím skvěle. Slyšet zpívat vyprodanou Lucernu všechny naše písně je dostatečný důvod k husí kůži.

Co pro Vás hudba znamená?
Svobodu. Pro mě hlavně tu vyjadřovací. Už si nedovedu představit den bez tonu a melodií.

Která je Vaše nejoblíbenější píseň?
To se posuzuje těžko. Devadesát procent písni Kryštof je z mého pera a je to jako bych hodnotil své děti. Hodně záleží na náladě, ale v první pětce jsou určitě Obchodník s deštěm, Lolita, Zrcadlení, Vodné stočné a Básník. Ale teď mám velmi oblíbené kousky, které budou na naší nové desce, jako jsou Rubikon, Lampion či Chmýří.

Jak se těšíte na koncert 8. dubna do Bozkova u Semil? Víte kde to vůbec je?
Mám být upřímný? Vím, že by to měl být Sever, či snad severovýchod Čech, ale přesné místo si teď nevybavím. Ale hned jak sednu do auta, tak mrknu na mapu a vše napravím.

Víte, že se uvažovalo, že bude Bozkov zařazen do jarního turné Mikrokosmos?
Tak to vidíte, to nevím. Tak snad se fanoušci dočkají adekvátní náhrady. Budeme se snažit,co nám naše síly umožní.

Po shlédnutí nádherného koncertu v Liberci v kulturním domě skupiny Kryštof jsem Vám napsal sms s velkým poděkováním za úžasnou podívanou a co jste udělal Vy? Okamžitě odpověděl! Jste vždy tak vstřícný?
Mám radost z toho, když to co dělám někoho oslovuje. Je to ta největší odměna a já Vám za Vaši poklonu chtěl poděkovat.

Jak jste se cítil jako mrtvola v pletivu v roli Chvalkovského v úspěšném filmu Sametoví vrazi?
Hrozně jsem se bál. Být nahý, obložen pletivem, položený na hraně zábradlí na mostě Orlíku, pod vámi 80 metrů a pak jen tuny vody, to není žádná idylka. Ale mělo to svůj význam a tak jsem to podstoupil. A vypadalo to dobře. A to je dobře.

Jaká další velká filmová role čeká Richarda Krajča?
Momentálně natáčím seriál pro Českou televizi v režii Jardy Brabce, který se jmenuje Hraběnky. Je to pro mě nová zkušenost a jsem zvědav jak dopadne. Ale hrát vedle takových osobností jako je pan Abrhám, Vinklář, paní Hlaváčová a spousta dalších je dobrá škola.

Co Vám všeobecně říkají Krkonoše?
Teď je mám za svůj domov a je mi tam strašně dobře. Všude na horách je krásně. Miluji ten úprk z města do krajiny klidu, ticha, větru v korunách stromů ač to může znít jakkoliv kýčovitě. Jsem v Krkonoších šťastný.

Jakou muziku poslouchá nejraději Richard Krajčo?
Mám rád emotivní věci, a baví mě britská kytarová scéna. Škoda, že takové kapely nemají u nás více prostoru. Mám na mysli např. Muse, Coldplay, Radiohead či skvostné islandské skřítky Sigur ros a jejich geniální poslední desku Takk.

V Bozkově se už vystřídali snad všechny hvězdy české a slovenské pop music. Jak k tomu přistoupí Kryštof? Čím překvapí?
To je těžká otázka. Věřte, že ze sebe vymačkáme maximum a protože jsme dlouho nehráli, kvůli mé pracovní vytíženosti, tak se strašně těšíme a určitě to na nás bude znát. Zahrajeme všechny hity a necháme lidičky s námi zpívat, skákat vysoko do vzduchu a proměníme tenhle večer v pořádný mejdan, který snad zakončíme s našimi fanoušky po koncertě i snad na baru.

FOTO MĚSÍCE

Z NAŠEHO FÓRA

Raymond Carrasco Pro prodej Zbrusu nový DJ Pioneer DJ DDJ-1000 4-kanálový profesionální DJ Controller pro rekordbox dj Doprava a manipulační poplatky po celém světě jsou zdarma. Také na skladě jsou další modely jako Pioneer, Denon, Rane, Allen & Heath, Roland, zesilovač, Bose Home Thearter, Yamaha, Lightings a JBL Speakers. Chcete-li zadat objednávku prostřednictvím služby ... Kontakt: dj.gadgetsbazaarltd@gmail.com Whatsapp: +17023810539 Tel: +15627744946 Tento balíček zahrnuje: (1) Pioneer DJ DDJ-1000 4-kanálový profesionální DJ ovladač pro rekordbox dj (1) ProX XS-DDJ1000WLT Digitální řídicí jednotka Pioneer DDJ1000 s přenosnou policí a koly (2) 20 'Sure-Fit XLR propojovací kabely (5) 8 "opakované použití háčku a smyčky kabel vazby." (1) American Audio EC-163-10 Černý prodlužovací kabel 10FT 16 Gauge (1) Xstatic X-S18RGBKIT 12 "RGB LED Strip Light Kit Každý maloobchodní box DDJ-1000 obsahuje: (1) Pioneer DJ DDJ-1000 4-kanálový profesionální DJ ovladač pro rekordbox dj (1) AC adaptér (1) Napájecí kabel (1) Kabel USB (1) Návod k obsluze (Stručná příručka) (1) karta licenčního klíče rekordbox dj Maloobchodní box XS-DDJ1000WLT Zahrnuje: (1) ProX XS-DDJ1000WLT Digitální řídicí jednotka Pioneer DDJ1000 s přenosnou policí a koly Box XC-T5 obsahuje: (5) 8 "opakované použití háčku a smyčky kabel vazby." Numark NS7 DJ gramofonový ovladač Numark NS7 II DJ Regulátor gramofonu Numark Ns7iii Čtyřpalcový Serato Dj Controller Numark NV Dual-Display DJ Controller pro Serato Numark NS6 DJ gramofonový ovladač CD Numark CDX s přímým pohonem Numark iCD DJ In A Box Kompletní CD a iPod DJ System Numark V7 DJ gramofonový ovladač Numark N4 (N-4) 4-Deck DJ Mixer Controller Numark 4Trak Traktor DJ Controller Numark HDMIX Hd Pro Dj Mix Cd Mixer Pioneer Bezdrátový DJ systém XDJ-R1 Pioneer DDJ T-1 Traktor CDJ-Controller s efekty Pioneer Pro. 2-kanálový DJ Controller DDJ-S1 Systém Pioneer DDJ-SX Serato DJ Controller Systém Pioneer DDJ-SX2 Serato DJ Controller Systém Pioneer DDJ-SX3 Serato DJ Controller Pioneer DDJ-SZ Serato DJ Controller System Systém Pioneer DDJ-SZ2 ​​Serato DJ Controller System Řada Pioneer DDJ-SB Black Digital DJ Controller Pioneer DDJ-ERGO-V DJ Controller Pioneer XDJ-RX2 rekordbox DJ systém Digitální DJ Controller Pioneer DDJ-RZ Profesionální 4kanálový rekordér DJ Controller Pioneer DDJ-SR Digitální DJ Controller Pioneer XDJ R1 Bezdrátový DJ systém a řadič Přehrávač Pioneer XDJ-1000 Performance Multi Player Pioneer Bezdrátový DJ systém XDJ-R1 Pioneer SEP-C1 Profesionální softwarový řadič zábavy >> více
©2007 djbaly.com - Všechna práva vyhrazena.
Úvodní stránka  |  Kontakt  |  Přidat k oblíbeným
Grafika: LICKER.CZ  |  Programování: cubic.cz